OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORSTW

Prawo w biznesie i biznes w prawie.

Kancelaria Abłażewicz & Imieliński  specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej dla podmiotów gospodarczych: osób fizycznych prowadzących jednoosobowo działalność gospodarczą, spółek cywilnych i spółek prawa handlowego. W zależności od Państwa potrzeb biznesowych, świadczymy usługi w oparciu o indywidualne zlecenia bądź umowy o stałą obsługę prawną.

W ramach obsługi prawnej oferujemy bieżące doradztwo, nadzór prawny nad transakcjami handlowymi, windykację należności oraz reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych oraz doradztwo prawne, w tym z uwzględnieniem biznesowego wyczucia handlowego tak ważnego przy podejmowaniu kluczowych decyzji. Jednocześnie gwarantujemy dbałość o interesy przedsiębiorstwa poprzez udział w negocjacjach biznesowych, przetargach i aukcjach.

Z uwagi na stałą współpracę z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, doradcami podatkowymi, komornikami oraz utytułowanymi specjalistami z wielu dziedzin, gwarantuje wysoką jakość przy jednoczesnej optymalizacji kosztów usług prawnych.

Usługi prawne świadczone są w języku polskim i angielskim

Przez okres niemal 15 lat działalności zaufały nam przedsiębiorstwa z branży lotniczej, w tym w zakresie obsługi naziemnej i cargo, branży budowlanej, w tym budownictwa ogólnego, mieszkaniowego oraz drogowego a także specjalistycznego, deweloperzy, przedsiębiorstwa z obszaru przemysłu lekkiego, handlu – w tym zagranicznego, a zwłaszcza z obszaru stali, przedsiębiorstwa z obszaru motoryzacyjnego.

Współpraca z naszymi Klientami pomogła nam zdobyć bogate i cenne dla Odbiorców naszych usług doświadczenie.

PROFESJONALNE ZASTĘPSTWO PROCESOWE

Kancelaria Abłażewicz & Imieliński świadczy usługi profesjonalnego zastępstwa procesowego. Usługa obejmuje reprezentację Klienta w sporach przed Sądami powszechnymi wszystkich instancji, przed Sądem Najwyższym oraz przed Sądami polubownymi.

Z uwagi na rygoryzm procedury sądowej, niosący za sobą ryzyko popełnienia szeregu błędów skutkujących przegraniem sporu, powierzenie prowadzenia sprawy jednemu z Partnerów Kancelarii Abłażewicz & Imieliński pozwala na uniknięcie tych zagrożeń. Kiedy konsekwencje błędu proceduralnego nie są akceptowalne przez Klienta, udzielenie pełnomocnictwa procesowego Partnerowi Kancelarii Abłażewicz & Imieliński przeniesie ciężar stosowania zawiłych przepisów na nasz Zespół specjalistów, umożliwiając Państwu skupienie się na prowadzeniu działalności gospodarczej lub pracy zawodowej.