INFORMACJA PRAWNA

Jedynym celem tej strony jest dostarczenie ogólnych informacji o naszej firmie oraz do określenia niektórych zagadnień prawnych, które mogą Państwa zainteresować. Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią porady lub opinii prawnej, a na pewno nie powinny i nie mogą zastąpić indywidualnej konsultacji z wykwalifikowanym prawnikiem. Jakiekolwiek informacje, które można tu znaleźć nie znajdują bezwzględnie zastosowania dla każdego stanu faktycznego i prawnego, zaś samo skorzystanie z serwisu lub przesłanie wiadomości za pośrednictwem strony nie tworzy relacji prawnik-klient.

Pomimo tego, że wciąż staramy się zapewnić rzeczową informację poprzez stałe udoskonalanie niniejszej strony, przepisy powszechnie obowiązującego prawa, oraz ich wykładnia nieprzerwanie ewoluują. Z tego względu nie ponosimy odpowiedzialności za treść, trafność, aktualność kompletność i inne aspekty informacji zawartych na tej stronie, jak również na innych stronach, do których niniejsza strona się odnosi. Odnośniki do innych stron internetowych nie oznaczają poparcia ani ukrytego związku z innymi podmiotami i osobami trzecimi.

Gorąco zachęcamy do kontaktu e-mailowego celem przekazania nam uwag lub sugestii dotyczących naszej strony internetowej. Adresy e-mail Partnerów Kancelarii Abłażewicz & Imieliński znajdują się w zakładce dotyczącej ich biografii.

Jeśli nie jesteś obecnym Klientem naszej Kancelarii, odradza się wysyłanie wiadomości e-mail do Współpracowników naszego Zespołu, zawierających informacje poufne, zastrzeżone, lub objętych tajemnicą państwową, służbową lub zawodową. Zamiast tego zachęcamy do umówienia się za pośrednictwem telefonu lub e-mail na konsultację, która umożliwi nam zapoznanie się z Państwa sprawą oraz zawiązanie relacji gwarantującej profesjonalizm oraz zachowanie najwyższych standardów, w tym objęcia tajemnicą adwokacką wszelkich przekazanych informacji.