Dołącz do nas

Kancelaria Abłażewicz & Imieliński została wielokrotnie doceniona przez grono wiernych Klientów, którym dane nam było nieść pomoc prawną.
Jesteśmy dumni z okazanego nam zaufania tym bardziej, że odniesione sukcesy każdorazowo były efektem pracy zbiorowej Zespołu.

Młody prawniku, niezależnie od tego, na jakim etapie kariery zawodowej się znajdujesz, potrzebujesz niezbędnego w praktyce prawniczej doświadczenia.
Jeśli jesteś studentem lub absolwentem prawa i wiążesz swoją przyszłość z wykonywaniem jednego z zawodów prawniczych, dołącz do naszego Zespołu.

Jesteśmy otwarci na Twoje indywidualne potrzeby, ścieżka kariery zawodowej w naszym Zespole jest niezwykle elastyczna. Cenimy różnorodność i wierzymy,
że nasza Kancelaria może być platformą do sukcesu dla każdego młodego prawnika. Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań i wyjątkowych możliwości praktykę prawniczą. Reszta zależy od Twojego zaangażowania.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu, prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres e-mail: rekrutacja@ablazewicz.pl, celem uzgodnienia terminu wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.

E-Mail:

rekrutacja@ablazewicz.pl